Komunikace s realitním makléřem byla bez problému, pokud jsem něco potřebovala k dovysvětlení, vše mi bylo hned řečeno. Makléř byl stále k dispozici. Zkušenost byla opravdu pozitivní a mohu jen doporučit.
Barbora Moravcová 17.6.2026
Dobrý den, paní super, není co dodat.
Michal Zerzub 17.6.2026
S paní makléřkou jsem maximálně spokojená. Byla velmi vstřícná, ochotná, profesionální. Děkujeme!
Byli jste spokojeni se službami M&M reality, dejte nám o tom vědět.
Pomozte nám být lepší!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace