S lounskou pobočkou M&M (konkrétně se Zdeňkou Ipserovou a Radkem Ipserem) jsem byla maximálně spokojená. Prodej bytu nebyl úplně jednoduchý, protože kupující měl řadu specifických požadavků a celý proces byl poměrně náročný. Přesto vše zvládli naprosto profesionálně, s velkým přehledem a trpělivostí. Po celou dobu komunikovali rychle, ochotně a vždy jsem věděla, v jaké fázi se prodej nachází.
Oceňuji jejich zkušenosti, spolehlivost a schopnost řešit i složitější situace bez zbytečných komplikací. Díky jejich přístupu proběhl celý prodej hladce a vše dopadlo přesně tak, jak mělo. Mohla jsem se na ně plně spolehnout od začátku až do konce.
Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci a tuto realitní kancelář mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo hledá profesionální a férové služby v oblasti nemovitostí. Děkuji, Polcarová T.
Více